החזר מס בצל המלחמה

שכירים? זמן מלחמה זה הזמן להחזרי מס!

החזר מס בצל המלחמה
בתקופת מלחמה היוצרת אי וודאות כלכלית אזרחים רבים מחפשים מקור הכנסה נוסף, החזרי מס זאת דרך נוספת להכנסה, במיוחד בזמנים קשים.
במקרים רבים נמצאת זכאות להחזרי מס בסכומים גבוהים של כמה אלפי שקלים. עבור משקי בית רבים מדובר בהכנסה משמעותית שיכולה לסייע.

במדינת ישראל קיימת חובת תשלום לשכירים ולעצמאיים על פי מדרגות שנקבעו בחוק!
עובדים שכירים משלמים את המס דרך תלוש השכר החודשי. עצמאיים מגישים דו"ח שנתי על הכנסותיהם ממנו קובעים את שיעור המס לתשלום. גובה מס ההכנסה שנגבה מחושב על בסיס שנתי והמס עצמו מנוכה מההכנסה מידי חודש כ״ניכוי במקור״ לפי הכנסה בפועל. אך לעיתים קרובות קיימים שינויים המאפשרים הקלות במס (הרחבת המשפחה, שינוי מקום עבודה, לימודים אקדמאים ועוד,) כאשר אלו לא נלקחים בחשבון ייתכן תשלום מס עודף.

כל מה שצריך לעשות כדי לקבל החזר מס
כיום ניתן להגיש בקשה עבור שנת 2018 עד לשנת 2023.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחתופ יפוי כוח לרואה החשבון שלנו והוא יעשה בשבילכם את הכל. ההחזר מתבצע ישירות לחשבון הבנק כיום בשל המצב ההחזר נעשה במהירות וניתן לעיתים אפילו תוך כמה שבועות.

הגשת בקשה להחזר מס
שכירים רבים זכאים להחזרי מס בסכומים של מאות ואלפי שקלים. כדי לקבל החזר מס יש להגיש בקשה מסודרת להחזר מס באמצעות טופס ייעודי וניתן לבצע זאת רטרואקטיבית עד 6 שנים אחורה.
במילים אחרות, עד לסוף שנת 2024 ניתן להגיש בקשה להחזר מס משנת 2018. שנת 2018 מתיישנת ב-31.12.2024 ולכן יש להגיש את הבקשה בהקדם ולמצות את הזכויות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם