מי זכאי להחזר מס?

לרוב עובדים עצמאיים מתייעצים בנושאים פיננסים כגון ביטוח לאומי, מס הכנסה ופנסיה עם רואי חשבון ויועצי מס אך לא כך הדבר עבור שכירים אשר אינם חייבים להגיש דוחות ורובם לא מתייעצים עם בעלי מקצוע. שכירים רבים אינם מודעים לכספים הרבים ״השוכבים״ במס הכנסה ומחכים לדורשיהם. אנו בארגון למס הכנסה מחוייבים לעזור לשכירים המבקשים לחשוף את הכספים שמגיעים להם.

מי שעובד כשכיר זכאי להחזר מס

שכירים אשר משלמים מס הכנסה אשר  משכורתם עולה על ₪6,000 בחודש. קיימות סיבות רבות להחזר כגון החלפות עבודה, חופשה ללא תשלום וחופשות לידה.

שכירים העובדים ההייטק זכאים להחזר מס

לרוב משכורתם של עובדים שכירים בהייטק יכולה להגיע לאלפי שקלים ובנוסף עובדים רבים נוטים להחליף מקומות עבודה בקצב גבוה, נשארים מחוסרי עבודה לתקופות קצרות ואינם מודעים לכך שהם יכולים לקבל סכומי כסף נכבדים

הורים לילדים במסגרות חינוך מיוחד זכאים להחזר מס

הורים שכירים אשר לפחות אחד מילדיו לומד במסגרות החינוך הבלתי פורמאלי נוטה המוציאים סכומים גדולים שאינם מסובסדים על ידי המדינה זכאי לנקודות זכות ממס הכנסה, המאפשרות קבלת החזר כספי ממס הכנסה על הוצאות החינוך המיוחד 

מי שהפסיד כסף בבורסה זכאי להחזר מס

משקיעים בבורסה כעיסוק צדדי, במניות, אגרות חוב או תעודות סל –  המשלמים מס למדינה בעבור ההשקעה. בנוסף גם מי שהפסיד כסף בבורסה זכאי להחזר מס.

גרושים המשלמים מזונות זכאים להחזר מס

גרושים החיים בנפרד המשלמים או שילמתם דמי מזונות – אתם זכאים להקלה בתשלום המס הכולל שלכם. לכן מומלץ מאוד לבדוק את האפשרות שמגיע לכם החזרי מס למשלמי מזונות על שנים עברו.

שכירים, מוסדות ועסקים שתרמו לעמותות זכאים להחזר מס

תרומה מעל ל 380 ש״ח באחת מ-6 שנות המס האחרונות או  ארגון אשר עובד עם תרומות גדולות זכאים לקבל החזרי מס בשיעור של עד עשרות אחוזים מגובה התרומה.

מי שסיים תואר אקדמי לאחרונה זכאי להחזר מס

סטודנטים אשר מסיימים את התואר ומתחילים לעבוד זכאים לנקודות זכות. אם שכחתם לציין בטופס העסקה שאתם אקדמאים – קיים סיכוי גבוה שאתם זכאים להחזר מיסים בעבור שנים אלו. 

 

אם אתם זכאים להחזר מס כיצד תוכלו לקבל?

מס הכנסה מאפשר לאזרחי ישראל לבצע את הפניה באופן עצמאי באמצעות טפסי בקשה. אך תהליך זה  כרוך בהרבה בירוקרטיה והמצאת טפסים ומסמכים. בכדי לקבל את ההחזר המלא ולא רק חלק ממנו מומלץ להיעזר בחברה אשר מתמחה בתחום וברשותה ניסיון בהתנהלות מול מס הכנסה. הארגון להחזר מס עובדים רואי חשבון מוסמכים ויועצי מס אשר ידאגו לספק לך את השירות הטוב ביותר והכי חשוב שתקבל את מלוא ההחזר המגיע לך

כמו בכל התחומים האחרים בין אם תביעות בבית המשפט אשר בהם שוכרים עורכי דין מוסמכים לטיפול בתביעה גם בבקשה להחזר מס מטפלים אנשי מקצוע עם ניסיון בתחום המגיעים לאחוזי הצלחה גבוהים יותר בהגשת בקשות להחזר מרשויות המס. לכן מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של צוות מקצועי. 

כיצד מתבצע תהליך ההחזר ?

בשיחת טלפון אנחנו נבצע בדיקה ראשונית האם הפונה זכאי/ת להחזר מס. בסיום השיחה נשלח לפונה מייל מסודר ובו פירוט המסמכים הדרושים לביצוע תהליך ההחזר.

במידה ומצאנו זכאות נבצע בדיקה יסודית יותר ומיד לאחריה ניצור קשר עם הלקוח ונעדכן בסכום ההחזר הצפוי. לאחר מכן נעביר את התיק למס הכנסה. מרגע שהבקשה הגיעה למס הכנסה, התהליך לוקח בדרך כלל כ-90 יום כאשר במהלך כל התקופה אנחנו נמצאים במעקב צמוד אחר התיק עד לקבלת הכסף לחשבון הבנק שלכם. אנו נייצג אתכם מול מס הכנסה ונדאג לקבל את מלוא סכום ההחזר עבורך 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם